Ons team Sharp and Smart recruitment
Team
Begin direct met solliciteren! Bekijk alle vacatures

Team

Lodewijk van Nooten

Lodewijk van Nooten

Commercieel Directeur / Founder
lodewijk@sharpandsmart.nl
+31 6 36 42 94 59
Suzanne van Calsteren

Suzanne van Calsteren

Head of recruitment
suzanne@sharpandsmart.nl
+3170 8008 140
Bonheur van Gils

Bonheur van Gils

Recruitment Consultant
bonheur@sharpandsmart.nl
+3170 8008 140
Beau Venema

Beau Venema

Financieel medewerker
beau@sharpandsmart.nl
+31 70 8008 140
Sjoerd den Dekker

Sjoerd den Dekker

Business Development Manager
sjoerd@sharpandsmart.nl
+31 70 800 8140
Iris de Jong

Iris de Jong

Planner/ Recruiter
iris@sharpandsmart.nl
+31 70 8008140
Rob de Laat

Rob de Laat

RVA
info@sharpandsmart.nl
+31 70 8008140
Word jij onze nieuwe recruiter?

Word jij onze nieuwe recruiter?

Solliciteer direct!
info@sharpandsmart.nl
+31 70 8008 140
Word jij onze nieuwe Online Marketing Medewerker?

Word jij onze nieuwe Online Marketing Medewerker?

Solliciteer direct!
info@sharpandsmart.nl
+31 70 8008 140
Word jij onze nieuwe Accountmanager New Business?

Word jij onze nieuwe Accountmanager New Business?

Solliciteer direct!
info@sharpandsmart.nl
+31 70 8008 140

Onze opdrachtgevers