More than a match Sharp and Smart recruitment
Team
Begin direct met solliciteren! Bekijk alle vacatures

Team

Lodewijk van Nooten

Lodewijk van Nooten

Commercieel Directeur / Founder
lodewijk@sharpandsmart.nl
+31 6 36 42 94 59
Shanna Bong A Jan

Shanna Bong A Jan

Head of recruitment
shanna@sharpandsmart.nl
+31 6 11 40 02 85
Sharon van der Linden

Sharon van der Linden

Recruitment Consultant
sharon@sharpandsmart.nl
+31 6 13 51 36 31
Gaby Monte

Gaby Monte

Recruitment Consultant
gaby@sharpandsmart.nl
+31 6 52 52 53 90
Beau Venema

Beau Venema

Financieel medewerker
beau@sharpandsmart.nl
+31 70 800 8140
Kaylee Goedhart

Kaylee Goedhart

Recruitment Consultant
kaylee@sharpandsmart.nl
+31 70 800 8140
Word jij onze nieuwe recruiter?

Word jij onze nieuwe recruiter?

Solliciteer direct!
info@sharpandsmart.nl
+31 70 800 8140
Word jij onze nieuwe Online Marketing Medewerker?

Word jij onze nieuwe Online Marketing Medewerker?

Solliciteer direct!
info@sharpandsmart.nl
+31 70 8008140
Word jij onze nieuwe Accountmanager New Business?

Word jij onze nieuwe Accountmanager New Business?

Solliciteer direct!
info@sharpandsmart.nl
+31 70 8008140

Onze opdrachtgevers